• Telefon
  • 05301401316
  • Adres
  • Arapçeşme mah., 1046/2. Sk. No:5 D:301, Gebze/Kocaeli
  • E-Posta
  • satis1@steelglobalmetal.com
About Us
About Us

Steel Global

HAKKIMIZDA

“Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti bizim için bir gelenektir.

Biz STEELGLOBAL olarak başlamadan önce yaklaşık 18 senedir Demir-Çelik sektöründe aktif olarak çalışmaktaydık. Yeni kariyer hedefimizde müşterilerimize daha iyi hizmet etmek ve nihai ihtiyaçlarını karşılamak için yeni bir başlangıca adım attık. Hedefimiz yavaş ve emin adımlarla eşsiz bilgi ve deneyimlerimizi, müşterilerimizin değerli taleplerine en etkin şekilde hitap edebilmek için kullanmaktır.

Yanımızdaki güçlü ortağımızla birlikte pazarın zorluklarıyla ve büyüme stratejimizin uygulanmasıyla yüzleşiyoruz. Gelecekte odak noktamız hizmet portföyümüzü genişletmek, tesis ve kapasite kullanımımızı arttırmak ve çelik hizmet sektöründe gerek iç piyasa gerek yurtdışı satış konusunda konumumuzu güçlendirmeye çalışmak olacaktır. Başarılı bir gelecek için sizlerle birlikte beraber emin adımlarla büyümek dileğiyle….

UZMANLIK ALANIMIZ

Biz kendi alanımızda profesyoneliz ve her zaman müşterilerimize yardım etmeye ve tavsiyelerde bulunmaya hazırız. Nihai hedefimiz - müşterilerimizin memnuniyeti!

Müşterilerimize, teknik müşteri danışmanlığı da dahil olmak üzere ihtiyaçların hassas bir analizini sunuyoruz. Çok disiplinli bir süreçte, karmaşık konularda bile ortaklarımıza her zaman destek olabilmek için disiplinler arası ekipler oluşturuyoruz. Kullandığınız çelikler ikame edilebilir mi, belirli kalınlık toleranslarına veya kenar tasarımlarına mı ihtiyacınız var veya yassı ürünler konusunda başka bir soruyla mı ilgileniyorsunuz? Birlikte sorularınıza bir yanıt bulacağız.

Sürekli ve kapsamlı piyasa gözlemi sayesinde trendleri belirlemeye çalışıyoruz, bu da bizim ve ortaklarımızın çevik çelik piyasasına hızlı ve esnek bir şekilde tepki vermemizi sağlıyor.

Çalışanlarımızın hedefe yönelik gelişimi başarımızın garantisidir. Yapıcı bir fikir alışverişi ve düzenli geri bildirim toplantıları, potansiyeli yükseltmemize ve destek sağlamamıza yardımcı olur. Firmamızda bir çark diğeriyle iç içe geçer ve her bireyin şirketin başarısına önemli ölçüde katkıda bulunduğunu biliriz. Ekiplerimizin mümkün olan en iyi niteliklere sahip olması ve sürekli ileri eğitim bizim hedefimizdir. Üretim ve ticari alanlarda kendimizi eğitmek bizim için bir meseledir ve gelecek için de en iyi şekilde donanımlı olmamızı sağlamayı amaçlamaktadır.

Portföyümüzün derinliği, yassı çelik ürünlerle ilgili her şey için tek adresiniz olmamızı sağlıyor. Çelikler konusundaki özel gücümüz ve uzmanlığımızla bölgenin çok ötesinde tanınıyor ve saygı görüyoruz. İster yüksek kaliteli ekstralı ürünler, ister kısıtlı kalınlık toleransları, özellikle kalın malzeme veya tek tip bir yapı arıyor olun, aradığınız şey bizde var. Her türlü çelik, galvanizli, alusi sacla, soğuk haddelenmiş, sıcak haddelenmiş, ağır platin levhalar, tavsiye ve yardım ile hizmetinizdeyiz. Bireysel lojistik konseptleri sayesinde, müşterilerimizin gereksinimlerine her zaman esnek bir şekilde uyum sağlayabilmemizi sağlıyoruz.

GÜVENİRLİK BİZİM EN İYİ ÖZELLİĞİMİZ.

Şirketimizde proaktif iletişimi sürdürüyoruz. Çalışanlarımız her zaman ulaşılabilirdir ve iletişim kanallarının kısa ve karmaşık olmamasına aktif olarak katkıda bulunurlar. Steelglobal olarak güven ve güvenilirlikten yanayız. Anlaşmalara ve sözleşmelere uymayı doğal bir mesele olarak görüyor ve ortaklarımızdan da aynısını bekliyoruz. Dahili süreç yönetimimiz, bu güvenilirliği sürekli olarak sağlamamız için bir garantidir.

Geniş bir tedarik tabanı aracılığıyla müşterilerimiz için tedarik güvenliğini garanti ediyoruz. Tedarikçilerimizin ve tedarik piyasalarının sürekli izlenmesi, optimum sipariş yönetiminin sağlanmasına hizmet etmektedir. Ayrıca, dahili süreç takibi tedarik zincirinin korunmasını desteklemektedir. Bu şekilde, her zaman teslimat yapabilmemizi ve ihtiyaçlarınıza bireysel olarak yanıt verebilmemizi sağlıyoruz.

Güvenilirlik bizim için bir meseledir ve işimizin her alanında buna bağlı kalmaya çalışıyoruz. Hem ürünlerimizin kalitesi hem de müşterilerimiz ve ortaklarımızla yaptığımız anlaşmalara uyma konusunda bize her zaman güvenebilirsiniz.

Contact us 05301401316
Our Products

Our Products